-
-
TIGULLIODžiovintų pomidorų ir pistacijų pesto, 190g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €17,37 par kg -
-
TIGULLIOArtišokų ir graikinių riešutų pesto Carciofi e Noci, 190g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €17,37 par kg -
-
LA DROGHERIAKipro juodoji druska Sale Di Cipro, 50g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €66,00 par kg -
MATILDE VICENZISausainiai su migdolais Cantuccini, 225g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €14,67 par kg -
-
-
-
-
-
-
MATILDE VICENZISausainių asorti Minivoglie, 250g
Liko tik 5€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par kg -
-€0,69 -
-
-
TESORI d'ORIENTEDušo želė Sandal & Vetiver, 250 ml
Liko tik 10€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
-
-
-
-
-
IšparduotaMUTTINulupti vyšniniai pomidorai Datterini Pelati, 2x220g
€3,29 EUR€3,29 EURVienības cena €7,48 par kg