-
-
MUTTIPomidorų minkštimas Polpa Datterini, 2x300g
Liko tik 1€3,20 EUR€3,20 EURVienības cena €5,33 par kg -
AVENILŠvelnus intymus prausiklis su dedešvomis ir ramunėlėmis, 250 ml
Liko tik 9€3,20 EUR€3,20 EURVienības cena €12,80 par l -
MUTTIPomidorų padažas su daržovėmis Ragù alla Mutti, 280g
€3,20 EUR€3,20 EURVienības cena €11,43 par kg -
Išparduota -
-
NaujasRUMMOKietųjų kviečių makaronai RUMMO makaronai Pappardelle N°119“, 500g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par kg -
NaujasRUMMOBe glitimo makaronai RUMMO Mezzi Rigatoni N°51, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-€0,91 -
-
NaujasDENTIMiltai picai DENTI Anima Verace 00 rūšies, 1 kg
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €2,99 par kg -
-€0,81PRORASOGaivinančios skutimosi muilas PRORASO Eukaliptas ir Mentolis, 150 ml
Liko tik 10€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €19,93 par l€3,80 EUR -
-
-€0,61FALCONEPistacijų bandelė, 4x50g
Liko tik 4€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €14,95 par kg€3,60 EUR -
-€0,51NEUTRO ROBERTSDrėkinamasis plaukų šampūnas su medumi ir raudonuoju klevu, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l€3,50 EUR -
-€0,51NEUTRO ROBERTSTonizuojantis plaukų šampūnas su vaisių vitaminais Tonificante, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l€3,50 EUR -
-
-€0,61IšparduotaWC NETKalnų gaivos kvapo tualeto blokas, 4 vnt.
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €0,75 par item€3,60 EUR -
-€0,61WC NETVandenyno gaivos kvapo tualeto blokas, 4 vnt.
Liko tik 10€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €0,75 par item€3,60 EUR -
-€0,61WC NETTualeto blokas su levandų kvapu, 4 vnt.
Liko tik 10€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €0,75 par item€3,60 EUR -
IšparduotaCITRESDidelės žalios alyvuogės su kauliuku Bella di Cerignola, 290g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €10,31 par kg -
-€1,51LADY VENEZIASkystas muilas su dozatoriumi Sorrento Fiori di Arancio, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIASkystas muilas su dozatoriumi Portofino Mughetto & Magnolia, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
CUOREJoduota druska su mažu natrio kiekiu, 180g
Liko tik 5€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €16,61 par kg