-
Išparduota -
Išparduota -
ARTIGLIOSkaidrūs neopreno klijai ARTIGLIO Super Chiaro, 50 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €66,00 par l -
Naujas -
NaujasPARMALATGrybų grietinėlė maistui gaminti CHEF Panna Funghi, 2 x 125 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
ROSSANAKaramelės saldainiai su įdaru ROSSANA Gianduia, 175g
Liko tik 9€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €18,86 par kg -
-€0,50Naujas -
POLARETTIŠaldytos sulčių ledai POLARETTI Fruit, 10 x 42 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,50 par l -
POLARETTIŠaldytos sulčių ledai POLARETTI Fruit, 10 x 42 ml
Liko tik 8€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,50 par l -
TRONKYTraškios vaflės su lazdyno riešutų kremu TRONKY, 90g
Liko tik 2€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €36,67 par kg -
NaujasMOLINO TUDORIPasta MOLINO TUDORI Pizzoccheri della Valtellina I.G.P., 500g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg -
DESANTISSaulėgrąžų sėklų aliejus DESANTIS Girasole, 1 L
Liko tik 8€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €3,30 par l -
-
BIALETTI3 tarpinės ir 1 filtro plokštelė BIALETTI kavos virimo aparatui, 3-4 puodeliams.
Liko tik 7€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena par -
-€0,60DIETORCukraus pakaitalas DIETOR, 120 tablečių
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €0,03 par item€3,90 EUR -
Išparduota -
IO SGRASSOUniversali riebalų valymo priemonė IO SGRASSO Marsiglia, 625 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,28 par l -
-
-
MULINO BIANCOPilno grūdo duonos lazdelės su sezamu Grissini Pangri Integrale, 250g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,50 par kg -
-
IšparduotaSMACVirtuvės riebalų valiklis SMAC Cucina Lemon, 650 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,50 par l -
NaujasOMINO BIANCOBalinimo milteliai OMINO BIANCO Sbianca Lana, 5 pak.
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €0,66 par item -
-€0,60KNORRDaržovių minestrone sriuba KNORR, 535g
Liko tik 5€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,06 par kg€3,90 EUR