-
-
-
-
-
-
-
-
-
MAXTRISMigdolai šokoladiniame glajuje, 150g
Liko tik 4€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €24,00 par kg -
Išparduota -
Išparduota -
-
-€0,70FELCE AZZURRAKoncentruotas audinių minkštiklis Pure Freshness, 45MR
Liko tik 3€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
-
NaujasSAPONE DEL MUGELLOSkystas muilas SAPONE DEL MUGELLO Marsiglia, 500 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par l -
NaujasDON CARLO PASTICCERIACepumi ar šokolādi DON CARLO Tradizione Artiginale, 200g
Liko tik 3€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
-€1NaujasINFASILNeutralus itin švelnus dezodorantas INFASIL Neutro Extra Delicato, 50 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €70,00 par l€4,50 EUR -
NaujasBERNIItališkas daržovių mišinys ryžiams BERNI Condiriso L'originale, 285g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €12,28 par kg -
NaujasGRAN CEREALEPilnagrūdžiai sausainiai GRAN CEREALE Mandorla Salata, 280g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
POLENGHIKoncentruotos citrinų sultys POLENGHI Realemon, 1 L
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €3,50 par l -
NaujasL'ANGELICAMango ir granatų arbata su antioksidacinėmis savybėmis L'ANGELICA
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €0,23 par item -
-€1IšparduotaSWEET HOME COLLECTIONNamų kvapas SWEET HOME COLLECTION Gin Lemon, 100 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €35,00 par l€4,50 EUR -
-€1IšparduotaMR. MAGICKalkių valiklis garinių lygintuvų MR. MAGIC, 200 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par l€4,50 EUR -
IšparduotaROSSANAKaramelės saldainiai su šokolado ir pistacijų kremo įdaru ROSSANA, 150g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €23,33 par kg