-
-
NaujasMULINO BIANCOSausainiai MULINO BIANCO Scacchieri, 300 g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par kg -
NaujasGRAN PAVESIBiskvito sausainiai PAVESINI Originali, 8x25g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,00 par kg -
MISURAAvižiniai ir datulių sausainiai MISURA Avena e Dattero, 260 g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €13,85 par kg -
SOGNI D'OROŽolelių arbata su natūraliais lakricos ir anyžiaus ekstraktais, 20 vnt.
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €0,18 par item -
NaujasTIGULLIOKreminis Dženovos pesto TIGULLIO Cremoso Genovese, 190g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg -
ORZOROTirpusis organinis miežiai NESTLE Orzoro Naturale, 120g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €30,00 par kg -
NaujasMARCA SCUDOTuncis saulėgrąžų aliejuje MARCA SCUDO, 3x80g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €15,00 par kg -
NaujasMULINO BIANCOSausainiai MULINO BIANCO Stracciatella, 280g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,86 par kg -
-
-
AMBI PUROro gaiviklis Spring Awakening Lenor, 300 ml
Liko tik 3€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €19,46 par l -
Išparduota -
-
MARVISDantų pasta Classic Strong Mint, 25 ml
Liko tik 1€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €144,00 par l -
-€0,70IšparduotaFELCE AZZURRAKoncentruotas audinių minkštiklis Classico, 45MR
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
-
-
-
-€0,70FELCE AZZURRAAudinių minkštiklis Argan & Vanilla, 41MR
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
LE VENEZIANESausainiai be glitimo su šokolado gabaliukais, 250g
Liko tik 6€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €14,40 par kg -
-
-