-
IšparduotaDE NIGRISBalzaminis glajus Classica di Modena IGP, 250 ml
€3,79 EUR€3,79 EURVienības cena €15,16 par l -
-
PRORASOSkutimosi muilas Sandalwood & Shea Butter, 150 ml
€3,79 EUR€3,79 EURVienības cena €25,27 par l -
-
-
-
-
-
-
KNORRTradicinė sriuba KNORR Zuppa Tradizionale, 500 ml
Liko tik 5€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €7,20 par l -
NaujasFALCONEPilno grūdo sausainiai su migdolais ir lazdyno riešutais FALCONE Integrali, 180g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €20,00 par kg -
NaujasD'AMICOTrifelių padažas D'AMICO Salsa Tartufata, 130g
Liko tik 8€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €27,69 par kg -
NaujasPALMOLIVESkystos muilas PALMOLIVE Lavender & Bergamot, 900
Liko tik 7€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €7,20 par l -
NaujasPALMOLIVESkystos muilas PALMOLIVE Rose & Peony, 900 ml
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €7,20 par l -
NaujasMULINO BIANCOSausainiai su įdaru MULINO BIANCO Cuor di Bosco, 300g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par kg -
Naujas -
Naujas -
NaujasMESTEMACHERBaltymų duona su graikiniais riešutais MESTEMACHER, 250g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €14,40 par kg -
SOGNI D'OROVaistinių žolelių arbata su sennos lapais ir pienėmis SOGNI D'ORO Regolarità, 20 vnt.
Liko tik 5€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €0,18 par item -
IšparduotaRIO MARETunų riekelės alyvuogių aliejuje ir natūralių citrinų sultyse RIO MARE, 70g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €51,43 par kg -
IšparduotaRIO MAREVakuume supakuotos tuno riekelės alyvuogių aliejuje RIO MARE, 70g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €51,43 par kg -
SOGNI D'OROPankolių žolelių arbata SOGNI D'ORO Finocchio, 20 vnt.
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €0,18 par item -
IšparduotaKNORRSūrių kremas sriuba KNORR Crema Boscaiola, 85g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €42,35 par kg -