-
CAMEOKaršta tamsi šokolada CAMEO Ciobar Fondente, 125 g
Liko tik 5€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €28,00 par kg -
PANEANGELIPūdercukrus su sieteliu PANEANGELI Zucchero a Velo, 200 g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
-
Išparduota -
TESORI d'ORIENTEVyrų dušo želė ir šampūnas TESORI D'ORIENTE Legno di Ebano, 250 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €14,00 par l -
-
Naujas -
IšparduotaALCE NEROOrganinis rudas nendrių cukrus ALCE NERO, 500 g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par kg -
Išparduota -
CHANTECLAIRUniversali valymo priemonė su soda (papildoma), 600 ml
Liko tik 6€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,83 par l -
-€1FELCE AZZURRAKoncentruotas audinių minkštiklis Fiori di Luna, 45MR
Liko tik 3€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €3,89 par l€4,50 EUR -
IšparduotaVETRILUniversalus stiklo ir kitų paviršių valiklis, 650 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,38 par l -
IšparduotaVETRILUniversalus stiklo ir kitų paviršių valiklis, 650 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,38 par l -
MULINO BIANCOTrapios tešlos sausainiai Nascondini, 330g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €10,61 par kg -
RUMMOLazanijos lakštai su kiaušiniais Lasagne All'Uovo N°173, 500g
Liko tik 6€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par kg -
MULINO BIANCOGrissini duonos lazdelės su sezamu Sgranocchi Type "0", 220g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €15,91 par kg -
FALCONESausainiai su migdolais Cantucci Mandorle, 200g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
-
-
AGROMONTEPomidorų tyrė Passata Ciliegino Giallo Siciliano, 520g
Liko tik 7€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €6,73 par kg -
-
WINNISGrindų plovimo ECO priemonė WINNIS Pavimenti, 1 L
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €3,50 par l -
Išparduota -
Išparduota