-
-
-
-
-
IŠPARDAVIMAS
Kol prekė yra prieinama
-
NaujasRUMMOBe glitimo makaronai RUMMO Mezzi Rigatoni N°51, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-
-
-
-
RUMMOLazanijos lakštai su kiaušiniais Lasagne All'Uovo N°173, 500g
Liko tik 6€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par kg -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Naujas -
-€1 -
-
Naujas -
NaujasRUMMOKietųjų kviečių makaronai RUMMO makaronai Pappardelle N°119“, 500g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par kg

