-
-
PASTA DEL CAPITANODantų pasta Plaque and Caries, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
-
-
IŠPARDAVIMAS
Kol prekė yra prieinama
-
PASTA DEL CAPITANODantų pasta Turmeric & Propolis, 75 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €26,53 par l -
PASTA DEL CAPITANODantų pasta Carbone Charcoal, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
PASTA DEL CAPITANOBurnos skalavimo skystis Whitening, 400 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €6,25 par l -
-
PASTA DEL CAPITANOBurnos purškalas Fresco Spray, 15 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €260,00 par l -
PASTA DEL CAPITANOBurnos skalavimo skystis Charcoal Carbone, 400 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €6,23 par l -
IšparduotaPASTA DEL CAPITANOVaikiška dantų pasta Strawberry Baby 3+, 75 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €26,53 par l -
-
IšparduotaPASTA DEL CAPITANODantų šepetėlis PASTA DEL CAPITANO Soft, 1 vnt.
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena par -
NaujasPASTA DEL CAPITANOBalinamoji dantų pasta su hialurono rūgštimi PASTA DEL CAPITANO YaluroniX White, 75 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €60,00 par l -
NaujasPASTA DEL CAPITANODantų pasta jautriems dantims PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
NaujasPASTA DEL CAPITANODantų pasta su hialurono rūgštimi PASTA DEL CAPITANO YaluroniX, 75 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €60,00 par l -
NaujasPASTA DEL CAPITANODantų pasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l

