-
HEROJuodųjų vyšnių uogienė be cukraus, 240g
Liko tik 3€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €15,00 par kg -
HEROMiško uogų džemas be pridėtinio cukraus HERO Frutti di Bosco, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
-
HEROAviečių uogienė be pridėtinio cukraus HERO Lamponi, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
IŠPARDAVIMAS
Kol prekė yra prieinama
-
HEROPersikų uogienė be cukraus HERO Pesche, 280g
Liko tik 4€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg

