-
NaujasMISURAPilngrūdžių krekeriai MISURA Integrali Ricchi di Fibre, 385g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,87 par kg -
-€0,70COMFORTSkalbinių minkštiklis jautriai odai COMFORT Pure, 50MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €3,04 par l€4,50 EUR -
CIFPelėsių ir grybelių valiklis CIF Rimuovi Muffa, 500 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €7,60 par l -
HEROMiško uogų džemas be pridėtinio cukraus HERO Frutti di Bosco, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
HEROAviečių uogienė be pridėtinio cukraus HERO Lamponi, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
IšparduotaZUEGGMangų uogienė be pridėtinio cukraus ZUEGG, 220g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €17,27 par kg -
IšparduotaKINDERBiskvito užkandis su abrikosų uogiene KINDER Brioss, 280 g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
FELCE AZZURRADezodorantas vyrams FELCE AZZURRA Power Fresh, 150 ml
Liko tik 6€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par l -
FELCE AZZURRADezodorantas vyrams FELCE AZZURRA Cool Blue, 150 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par l -
IšparduotaAURIGAGrilėta lašišos filė alyvuogių aliejuje AURIGA Salmone Grigliato, 110 g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €34,55 par kg -
NaujasCHANTECLAIRUniversalus kvapų šalinimo riebalų valiklis Elimina Odori, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l -
BIOREPAIRDantų šepetėlis su dangteliu Antibakterinis Medium, 1 vnt.
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena par -
IšparduotaCHANTECLAIRValymo ir dezinfekavimo priemonė su gėlių aromatu CHANTECLAIR Floral, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l -
Išparduota -
IšparduotaORZOROTirpusis organinis miežiai NESTLE Orzoro Naturale, 500g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €7,60 par kg -
RIO MARETunų pesto su migdolais ir pekorino sūriu RIO MARE, 130g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €29,23 par kg -
NaujasRIO MARETuno pesto su pistacijomis ir citrina RIO MARE, 130g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €29,23 par kg -
ORZOROIštirpstami miežiai NESTLE Orzoro Cacao, 180g
Liko tik 1€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena par -
TRE MARIESausainiai su lazdyno riešutais ir šokolado gabaliukais TRE MARIE, 300g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg -
SACLAPjaustyti artišokai saulėgrąžų aliejuje SACLA Sottoli, 285g
Liko tik 7€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,33 par kg -
ZUEGGKriaušių uogienė ZUEGG Pere Williams, 320g
Liko tik 3€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €11,88 par kg -
IšparduotaKNORRGranuliuotas sultinys KNORR Brodo Granulare Ricco, 150g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par kg -
-€1,10DUCKWC diskai puodui su aplikatoriumi Fresh Discs Blue, 6 vnt.
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €0,63 par item€4,90 EUR -
MUTTIPomidorų actas Aceto di Pomodoro, 500 ml
Liko tik 6€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €7,60 par l