-
-€0,59IšparduotaCHANTECLAIRAudinių minkštiklis vaikiškiems drabužiams, 45MR
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €4,33 par l€4,49 EUR -
-
IšparduotaFALCONEMinkšti sausainiai su šokolado gabaliukais Amaretti al Cioccolato, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEMinkšti sausainiai su aviečių skoniu Amaretti Lampone, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEMinkšti sausainiai su migdolais Amaretti Classici, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEMinkšti sausainiai su citrusiniais vaisiais Amaretti Agrumati, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEPilno grūdo sausainiai Frollini Integrali, 500g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €7,78 par kg -
-
-
-€0,80IšparduotaBALCONIVienos pyragas BALCONI Viennese, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
-€0,80IšparduotaBALCONIŠokoladinis pyragas BALCONI Choco Dessert, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
-€1,10 -
NaujasNOSTROMOTunas alyvuogių aliejuje NOSTROMO Tonno Olio di Oliva, 3x70g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €18,10 par kg -
-€0,50NESTLEŠokoladinė granola su avižomis ir pilno grūdo NESTLE, 300g
Liko tik 1€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg€4,30 EUR -
NaujasNEUTRO ROBERTSŠvelnus pieštuko dezodorantas NEUTRO ROBERTS Delicato, 40 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €95,00 par l -
NaujasLE CONSERVE DELLA NONNABoloņas ragū CONSERVE DELLA NONNA Ragu alla Bolognese, 190g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €20,00 par kg -
NaujasMISURASausainiai su šokoladu be pridėtinio cukraus MISURA Cioccolato, 290g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,10 par kg -
BOSCHETTIVaisių garstyčios BOSCHETTI Mostarda alla Veneta, 350g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €10,86 par kg -
NaujasNUTELLALazdyno riešutų ir kakavos kremu NUTELLA įdaryti sausainiai, 168g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €22,62 par kg -
HEROPersikų uogienė be cukraus HERO Pesche, 280g
Liko tik 4€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
-€1AGRISICILIATepamas pistacijų kremas 20% AGRISICILIA, 200g
Liko tik 4€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €19,00 par kg€4,80 EUR -
-€0,70SPERLARIKaramele su įvairiais skoniais SPERLARI Assortite, 420g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,05 par kg€4,50 EUR -
IšparduotaNaujas -
NaujasOROSausainiai su pieno šokolado glaistu ORO Ciok al Latte, 250 g
Liko tik 3€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg