-
-
CHANTECLAIRAudinių minkštiklis Sea Salt & Lotus Flower, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
-
-€0,59IšparduotaCHANTECLAIRAudinių minkštiklis vaikiškiems drabužiams, 45MR
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €4,33 par l€4,49 EUR -
CHANTECLAIRAudinių minkštiklis Orange Blossom & Narcissus, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRUniversalios riebalų šalinimo ir dezinfekcijos servetėlės, 40 vnt.
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena par -
-
CHANTECLAIRPrausimosi gelis sportinei aprangai ir sintetiniam pluoštui, 18MR
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €6,44 par l -
NaujasCHANTECLAIRDaugiafunkcinė dezinfekavimo ir riebalų šalinimo priemonė, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
-
CHANTECLAIRDažus ir purvą sugeriančios servetėlės, 30 vnt.
Liko tik 10€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €0,16 par item -
CHANTECLAIRGiliai valantis skalbimo priemonė CHANTECLAIR Pulito Profondo, 46MR
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €4,59 par l -
-
IšparduotaCHANTECLAIRUniversalus valiklis ir dezinfekantas su balikliu, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
Išparduota -
NaujasCHANTECLAIRHigieninė skalbyklės priežiūros priemonė, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
CHANTECLAIRIndų ploviklis VERT Apelsinas ir Mandarinas, 500 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €3,98 par l -
Išparduota -
CHANTECLAIRAudinių minkštiklis Orchid & Fig, 57MR
Liko tik 8€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
Išparduota -
CHANTECLAIRKvapiosios pagalvėlės drabužiams White Musk, 3 vnt.
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €1,53 par item -
CHANTECLAIRDėmių valiklis apykaklėms ir rankogaliams, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l -
CHANTECLAIRUniversali valymo priemonė su soda (papildoma), 600 ml
Liko tik 6€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,83 par l -
NaujasCHANTECLAIRUniversalus kvapų šalinimo riebalų valiklis Elimina Odori, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l