WELL TRUSTED
-
Vendor:CITRESGarlic "Sicilian style" CITRES Aglio Siciliana, 290g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €14,83 per kg -
NewVendor:ANTICHI PODERIPasta with squid ink ANTICHI PODERI Nero di Seppia, 250g
Only 9 leftRegular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €17,20 per kg -
NewVendor:ANTICHI PODERIPasta with garlic and basil ANTICHI PODERI Linguine, 250g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €17,20 per kg -
NewVendor:D'AMICOGarlic cloves in oil D'AMICO, 280g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €15,36 per kg -
-€0,50Sold outVendor:ZAINIChocolate chips ZAINI Gocce Fondente 48%, 160g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €26,88 per kg€4,80 EUR -
Sold outVendor:COLUSSIBiscuits with caramelized almonds and honey COLUSSI Tondorle, 500g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €8,60 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIBiscuits with chocolate pieces COLUSSI CioccoRe, 500g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €8,60 per kg -
Vendor:MISURAOat, rice and wheat flakes without added sugar, 350g
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €12,29 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRStain remover for collars and cuffs, 500 ml
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €8,60 per l -
-€0,69Vendor:OMINO BIANCOStain cleaning spray for fabric pretreatment with Marseille soap, 500 ml
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €8,60 per l€4,99 EUR -
Sold outVendor:SWIFFERSpare dry wipes, 21 pcs.
Regular price €4,30 EURSale price €4,30 EUR Regular priceUnit price €0,20 per item -
Vendor:PONTIArtichokes without oil Pepper & Lemon, 300g
Regular price €4,29 EURSale price €4,29 EUR Regular priceUnit price €14,30 per kg -
-€0,51NewVendor:MULINO BIANCOHazelnut and cocoa cream cookies MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €9,98 per kg€4,50 EUR -
-€0,61Sold outVendor:URBANI TARTUFITruffle BBQ sauce URBANI TARTUFI, 90g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €30,69 per kg€4,60 EUR -
-€0,51NewVendor:AGRISICILIACherry Jam AGRISICILIA Extra di Ciliegie, 340g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €11,74 per kg€4,50 EUR -
-€0,61NewVendor:PARODONTAXToothpaste PARODONTAX Dentifricio Original, 75 ml
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €53,20 per l€4,60 EUR -
Sold outVendor:BIOREPAIRKids toothpaste with peach flavor BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €79,80 per l -
Vendor:AMBROSOLIFlower honey AMBROSOLI Miele, 250g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €15,96 per kg -
Vendor:PAN DI STELLEBiscuit snack with fresh milk cream PAN DI STELLE Merende, 280 g
Only 6 leftRegular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €14,25 per kg -
-€0,51Vendor:D'AMICOCapers with stem Sicilian style D'AMICO, 290g
Only 8 leftRegular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €13,76 per kg€4,50 EUR -
-€0,61Vendor:LA PALMACaper plant fruit LA PALMA Saporiti, 370 g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €10,78 per kg€4,60 EUR -
-€1,91Vendor:MARE APERTOTuna fillets in olive oil Filetti di Tonno Olio Di Oliva, 150 g
Only 6 leftRegular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €26,60 per kg€5,90 EUR -
Vendor:PONTICreamy organic balsamic glaze PONTI Modena IGP, 250g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €15,96 per kg -
-€0,81Vendor:CRASTANCRASTAN Instant Cappuccino, 250 g
Only 1 leftRegular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €15,96 per kg€4,80 EUR