WELL TRUSTED
-
NewVendor:AFELTRAWhole wheat pasta AFELTRA Rigatone IGP, 500g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €9,00 per kg -
NewVendor:MIELIZIAOrganic citrus fruit jam MIELIZIA Agrumi, 250g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:AFELTRAWhole wheat pasta AFELTRA Spaghettoni IGP, 500g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €9,00 per kg -
-€1,10Vendor:AGRISICILIASicilian Pear Jam AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Only 6 leftRegular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg€5,60 EUR -
Vendor:MARUZZELLATuna in olive oil MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 3 x 90g
Only 9 leftRegular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
NewVendor:AGRISICILIASicilian Strawberry Jam AGRISICILIA Extra Fragola di Sicilia, 340g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €13,24 per kg -
Vendor:MIELIZIAFig and lemon jam MIELIZIA Fichi e Limoni, 250g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:RHUTTENHand washing paste with lemon scent RHUTTEN Taken, 1 kg
Only 9 leftRegular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €4,50 per kg -
-€1Sold outVendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic carbonated drink SANPELLEGRINO Cocktail, 4 x 200 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €5,63 per l€5,50 EUR -
-€1Sold outVendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic carbonated drink SANPELLEGRINO Limonata, 4 x 200 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €5,63 per l€5,50 EUR -
Vendor:SMAPIUCitric acid cleaning agent SMAPIU Acido Citrico, 500 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €9,00 per l -
Sold outVendor:LINDTMilk chocolate without added sugar LINDT Latte, 100g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €45,00 per kg -
-€1,30Vendor:ZAINIWhite chocolate ZAINI Emilia Bianco, 200g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €22,50 per kg€5,80 EUR -
Vendor:PANEANGELIVanilla cake baking powder PANEANGELI Torta Vaniglia, 410 g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €10,98 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRStain remover CHANTECLAIR Scioglimacchia, 500 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €9,00 per l -
Vendor:ALCE NEROOrganic Genoese pesto ALCE NERO, 130 g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €34,62 per kg -
-€3Sold outVendor:COMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 7 Iris e Patchouli, 100 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €45,00 per l€7,50 EUR -
Sold outVendor:AGRISICILIAPistachio and cocoa spreadable cream AGRISICILIA PistiChoc, 360g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg -
Sold outVendor:AGRISICILIATangerine marmalade Tardivo di Ciaculli, 360g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg -
Vendor:QUASARSpray agent for cleaning and polishing wooden surfaces and furniture, 580 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €7,76 per l -
Vendor:SWEET HOME COLLECTIONAromatic sticks Mojito, 100 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €45,00 per l -
NewVendor:MUTTIPeeled tomatoes San Marzano Dop, 400g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €11,25 per kg -
Vendor:MARUZZELLANatural tuna, 3x100g
Only 10 leftRegular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKCocoa drink Nestle, 250g
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg