WELL TRUSTED
-
Vendor:MATILDE VICENZIPuff pastry cookies with chocolate cream filling Bocconcini, 100g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Sold outVendor:MATILDE VICENZIPuff pastry cookies with apricot jam filling, 100g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
-€0,60Vendor:STAR TEATea with lemon flavor, 25 pcs.
Only 2 leftRegular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €0,09 per item€2,80 EUR -
Vendor:BOTTOLICrispy and light snack with rosemary Schiacciatina Rosmarino, 150g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €14,67 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRALiquid soap with dispenser Classico, 300 ml
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €7,33 per l -
Sold outVendor:D'AMICOGreen pitted olives, 290g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €7,59 per kg -
Sold outVendor:BOTTEGA DI SICILIAYellow tomato sauce Salsa pronta di Pomodorino Ciliegino Giallo, 330g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €6,67 per kg -
Sold outVendor:D'AMICOBoiled beans Legumix, 400g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €5,50 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRALiquid soap with dispenser White Musk, 300 ml
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €7,33 per l -
Vendor:FELCE AZZURRALiquid soap with dispenser Amber & Argan, 300 ml
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €7,33 per l -
Vendor:FELCE AZZURRALiquid soap with dispenser Menthol & Lime, 300 ml
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €7,33 per l -
-€0,60Vendor:D'AMICONatural cooked quinoa Natural Quinoa, 400g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €5,50 per kg€2,80 EUR -
Vendor:LA DROGHERIAMinced dried garlic Aglio Macinato, 35g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €62,86 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAGround cinnamon Cannella Macinata, 30g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €73,33 per kg -
Vendor:LA DROGHERIASesame seeds Sesamo Semi, 45g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €48,89 per kg -
Vendor:LA MOLISANACous Cous N.621, 500g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €4,40 per kg -
Vendor:MUTTITomato concentrate Doppio Concentrato, 130g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €16,92 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAMalti čili pipari Ground chilli pepper, 35g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €62,86 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIMATILDE VICENZI hazelnut cream rolls, 100g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Vendor:LAURETANANatural mineral water in a glass, 1 L
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €2,20 per l -
Sold outVendor:YOGABlueberry juice YOGA Mirtillo, 200 ml
Regular price €2,00 EURSale price €2,00 EUR Regular priceUnit price €10,00 per l -
Vendor:FRISKSugar-free peppermint candies FRISK Peppermint
Regular price €2,00 EURSale price €2,00 EUR Regular priceUnit price €350,88 per kg -
-€0,51Sold outVendor:SONDAToilet bowl discs with applicator SONDA Lavanda, 36 ml
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €55,28 per l€2,50 EUR -
-€0,51Vendor:SONDAToilet bowl discs with applicator SONDA Rosa, 36 ml
Only 1 leftRegular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €55,28 per l€2,50 EUR