WELL TRUSTED
-
Vendor:LORIANAVery thin piadina LORIANA La Piadina, 350g
Only 5 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
Vendor:ALGACoconut oil ecological soap ALGA Sapone Ecologico, 400g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €7,00 per kg -
NewVendor:MATILDE VICENZIPuff pastry cannoli with pistachio cream MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Sold outVendor:PANEANGELIChantilly cream PANEANGELI Crema Chantilly, 80 g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €35,00 per kg -
-€0,40Vendor:DORIASugar-free biscuit cookies DORIA Bucaneve, 263 g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €10,65 per kg€3,20 EUR -
Vendor:PANEANGELIVanilla cream PANEANGELI Crema Pasticcera, 160 g
Only 10 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €17,50 per kg -
Sold outVendor:NOVIDark chocolate 72% NOVI Fondente Nero, 100 g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Vendor:LA DROGHERIADried garlic with grinders Aglio Frantumato, 50 g
Only 9 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €56,00 per kg -
-€0,50Vendor:FRATELLI CONTORNOSicilian snack based on artichoke Carciofina, 200 g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg€3,30 EUR -
Vendor:LADY VENEZIAMoisturizing hand cream LADY VENEZIA Portofino, 65 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €43,08 per l -
Vendor:LADY VENEZIANourishing hand cream LADY VENEZIA Sorrento, 65 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €43,08 per l -
Vendor:LADY VENEZIAMoisturizing hand cream LADY VENEZIA Amalfi, 65 ml
Only 2 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €43,08 per l -
Sold outVendor:PERUGINADark chocolate 70% PERUGINA, 85 g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €32,94 per kg -
NewVendor:FONZIESCorn chips with cheese flavor FONZIES, 100 g
Only 5 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
-€0,50Vendor:ANTIKALWC gel for toilet care ANTIKAL Fresh, 750 ml
Only 10 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €3,73 per l€3,30 EUR -
Vendor:SVELTODishwashing liquid SVELTO Limone Verde, 450 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €6,22 per l -
Vendor:SVELTODishwashing liquid SVELTO Mint and Bergamot, 450 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €6,22 per l -
Vendor:SAN CARLOPotato chips SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 150g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €18,67 per kg -
Sold outVendor:FRATELLI CONTORNOSicilian appetizer based on paprika, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
Sold outVendor:LADY VENEZIASoothing and smoothing foot cream, 150 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €18,67 per l -
Vendor:BONOMELLIInstant chamomile tea with honey and orange, 16 pcs.
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €0,18 per item -
Vendor:LAGOWaffles with milk chocolate Plaisir Latte, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
Vendor:BALCONIRolls with pistachio cream, 222g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €12,61 per kg -
Sold outVendor:MARUZZELLATuna in olive oil, 160g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €17,50 per kg