WELL TRUSTED
-
Vendor:DELICIUSNatural mackerel fillets DELICIUS, 125g
Regular price €3,20 EURSale price €3,20 EUR Regular priceUnit price €25,60 per kg -
Vendor:MUTTITomato pulp Polpa Datterini, 2x300g
Only 1 leftRegular price €3,20 EURSale price €3,20 EUR Regular priceUnit price €5,33 per kg -
Vendor:AVENILGentle intimate cleanser with mallow and chamomile, 250 ml
Only 9 leftRegular price €3,20 EURSale price €3,20 EUR Regular priceUnit price €12,80 per l -
Vendor:MUTTITomato sauce with vegetables Ragù alla Mutti, 280g
Regular price €3,20 EURSale price €3,20 EUR Regular priceUnit price €11,43 per kg -
Sold outVendor:GRAN PAVESICrackers with tomatoes, 280g
Regular price €3,20 EURSale price €3,20 EUR Regular priceUnit price €11,43 per kg -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Cuoco Chef, 1 kg
Regular price €3,10 EURSale price €3,10 EUR Regular priceUnit price €3,10 per kg -
NewVendor:RUMMODurum wheat pasta RUMMO Pappardelle N°119, 500g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €5,98 per kg -
NewVendor:RUMMOGluten-free pasta RUMMO Mezzi Rigatoni N°51, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
-€0,91Vendor:YOGAPear juice YOGA Pear, 6x125 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €3,99 per l€3,90 EUR -
Vendor:RUMMOGluten-free pasta Penne Rigate N°28, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
NewVendor:DENTIWheat flour for pizza DENTI Anima Verace Type 00, 1 kg
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €2,99 per kg -
-€0,81Vendor:PRORASORefreshing shaving soap PRORASO Eucalyptus & Menthol, 150 ml
Only 10 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €19,93 per l€3,80 EUR -
Vendor:RUMMOGluten-free pasta RUMMO Linguine N°13, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
-€0,61Vendor:FALCONEPistacchio Muffin, 4x50g
Only 4 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €14,95 per kg€3,60 EUR -
-€0,51Vendor:NEUTRO ROBERTSMoisturizing hair shampoo with honey and red maple, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l€3,50 EUR -
-€0,51Vendor:NEUTRO ROBERTSToning hair shampoo with fruit vitamins Tonificante, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l€3,50 EUR -
Vendor:STRIANESEPeeled tomatoes San Marzano Dop, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
-€0,61Sold outVendor:WC NETToilet block with the smell of mountain freshness, 4 pcs.
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €0,75 per item€3,60 EUR -
-€0,61Vendor:WC NETToilet block with the aroma of ocean freshness, 4 pcs.
Only 10 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €0,75 per item€3,60 EUR -
-€0,61Vendor:WC NETToilet block with lavender scent, 4 pcs.
Only 10 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €0,75 per item€3,60 EUR -
Sold outVendor:CITRESBig green olives with pits Bella di Cerignola, 290g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €10,31 per kg -
-€1,51Vendor:LADY VENEZIALiquid soap with dispenser Sorrento Fiori di Arancio, 500 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €5,98 per l€4,50 EUR -
-€1,51Vendor:LADY VENEZIALiquid soap with dispenser Portofino Mughetto & Magnolia, 500 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €5,98 per l€4,50 EUR -
Vendor:CUOREIodized salt with low sodium content, 180g
Only 5 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €16,61 per kg