WELL TRUSTED
-
Vendor:MAXTRISRoasted almonds in Mixed glaze, 150g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €24,00 per kg -
Vendor:ZUEGGApricot jam without sugar, 220g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOLightly salted crackers, 500g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €7,20 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRFoaming toilet bowl cleaner, 625 ml
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €5,76 per kg -
Vendor:ZUEGGBlueberry jam without sugar, 220g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:ZUEGGForest berry jam without sugar, 220g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:ZUEGGStrawberry jam without sugar, 220g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:ZUEGGPeach jam without sugar, 220g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:MAXTRISAlmonds in chocolate glaze, 150g
Only 4 leftRegular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €24,00 per kg -
Sold outVendor:KNORRBoletus cream soup Crema Porcini, 100g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €47,37 per kg -
Sold outVendor:AGROMONTESalsa Di Ciliegino tomato sauce, 360g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €10,00 per kg -
Vendor:TIGULLIOGenoese Pesto, 190g
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €18,95 per kg -
-€0,70Vendor:FELCE AZZURRAConcentrated fabric softener Pure Freshness, 45WL
Only 3 leftRegular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €4,00 per l€4,30 EUR -
Vendor:FELCE AZZURRAAir freshener, 250ml
Regular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €14,40 per l -
NewVendor:SAPONE DEL MUGELLOLiquid soap SAPONE DEL MUGELLO Marsiglia, 500 ml
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €7,00 per l -
NewVendor:DON CARLO PASTICCERIAChocolate biscuits DON CARLO Tradizione Artiginale, 200g
Only 3 leftRegular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €17,50 per kg -
-€1NewVendor:INFASILNeutral extra-delicate deodorant INFASIL Neutro Extra Delicato, 50 ml
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €70,00 per l€4,50 EUR -
NewVendor:BERNIItalian vegetable mix for rice BERNI Condiriso L'originale, 285g
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €12,28 per kg -
NewVendor:GRAN CEREALEWhole grain cookies GRAN CEREALE Almond Salad, 280g
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg -
Vendor:POLENGHIConcentrated lemon juice POLENGHI Realemon, 1 L
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €3,50 per l -
NewVendor:L'ANGELICAMango and pomegranate tea with antioxidant properties L'ANGELICA
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €0,23 per item -
-€1Sold outVendor:SWEET HOME COLLECTIONHome fragrance SWEET HOME COLLECTION Gin Lemon, 100 ml
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €35,00 per l€4,50 EUR -
-€1Sold outVendor:MR. MAGICDescaling cleaner for steam irons MR. MAGIC, 200 ml
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €17,50 per l€4,50 EUR -
Sold outVendor:ROSSANACaramel candies with chocolate and pistachio cream filling ROSSANA, 150g
Regular price €3,50 EURSale price €3,50 EUR Regular priceUnit price €23,33 per kg