WELL TRUSTED
-
Vendor:CHANTECLAIRScented pads for clothes Orange & Narcissus, 3 pcs.
Regular price €4,60 EURSale price €4,60 EUR Regular priceUnit price €1,53 per item -
Sold outVendor:CHANTECLAIRCleaning and disinfectant with floral scent CHANTECLAIR Floral, 600 ml
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €6,33 per l -
NewVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR White Musk, 600 ml
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €6,50 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIREcological degreaser with raspberry vinegar, 625 ml
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €6,08 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRLaundry detergent Muschio Bianco, 22WL
Regular price €5,50 EURSale price €5,50 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outVendor:CHANTECLAIRDetergent for children's clothes, 30MR
Regular price €7,90 EURSale price €7,90 EUR Regular priceUnit price €6,58 per l -
Vendor:CHANTECLAIRFragrance enhancer for laundry Orange Blossom & Narcissus, 220 ml
Only 3 leftRegular price €8,80 EURSale price €8,80 EUR Regular priceUnit price €40,00 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR Lavender, 3 x 600 ml
Regular price €11,40 EURSale price €11,40 EUR Regular priceUnit price €6,33 per l -
-€1,50Vendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR Lemon, 3 x 600 ml
Regular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price €5,50 per l€11,40 EUR -
Sold outVendor:CHANTECLAIRWashing powder Muschio Bianco, 108MR
Regular price €24,90 EURSale price €24,90 EUR Regular priceUnit price per -
Vendor:CHANTECLAIRFragrance booster for laundry Argan & Vanilla, 220 ml
Only 2 leftRegular price €8,80 EURSale price €8,80 EUR Regular priceUnit price €40,00 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRUniversal degreaser CHANTECLAIR Marsiglia Universale, 3 x 600 ml
Regular price €11,40 EURSale price €11,40 EUR Regular priceUnit price €6,33 per l -
NewVendor:CHANTECLAIRCHANTECLAIR microfiber degreasing cloth
Regular price €1,40 EURSale price €1,40 EUR Regular priceUnit price per -
-€2NewVendor:CHANTECLAIRLaundry detergent CHANTECLAIR White Musk, 65WL
Regular price €15,50 EURSale price €15,50 EUR Regular priceUnit price €5,34 per kg€17,50 EUR -
Sold outVendor:CHANTECLAIRDeep cleaning laundry detergent CHANTECLAIR Pulito Profondo, 28WL
Regular price €7,80 EURSale price €7,80 EUR Regular priceUnit price €6,19 per l